Hakkımızda

Kartek Soğutma, sektörde tecrübeleri otuz yılı aşan üç ortak tarafından 1997 yılında kurulmuştur. İş modelimizin dayandığı en önemli kavramlar dürüstlük ve müşteri memnuniyetidir. Bu kavramlar, Kartek’i sektörde en çok tanınan ve güvenilir bir marka haline getirmiştir. Biz önce müşterimiz ve sonra da dostumuz olan sektör profesyonelleri ile yeni projelerinde tekrar tekrar çalışmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Bizim dostlarımızla iş ilişkimiz, proje tamamlandığında bitmeyip, onların iş hayatları boyunca servis ve danışmanlık hizmetleri ile devam etmektedir. En önemli referanslarımız, müşterilerimiz olduğu kadar karşılıklı güvenle uzun yıllardır çalıştığımız iş ortaklarımız ve tedarikçilerimizdir.

Kartek Soğutma müşterilerinin ve sektörünün sıkıntılarını yakından takip etmektedir. Soğutma prensiplerini de dikkate alarak, müşterilerinin zor ve dar mekanlarına uyum sağlayabilen esnek ürün ve çözümler üretmektedir.

Son yıllarda müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda, tecrübeli iç mimar ve şantiye kadromuz ile dekorasyon ve tahahhüt işlerinde de hizmet vermeye başladık. Mimarlarımız tarafından 2D ve 3D olarak çizimleri yapılan projeleri müşterimiz ile birlikte değerlendiriyoruz. Mutabık kılınan projeleri tecrübeli uzman ekiplerimizle anahtar teslim gerçekleştiriyoruz.